Wybrana strona wygasła lub została usunięta przez administratora.

Ostatnie aktualności

12.05.2019

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego 2019 przeszedł do historii

W dniach 9-12 maja na wodach Zalewu Wiślanego w Krynicy Morskiej odbyła się kolejna edycja Pucharu Polskiego Związku Żeglarskiego. Na starcie stanęło 484 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w 17 konkurencjach.

06.05.2019

Zawiadomienie o Regatach PPS 2019

Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym Zawiadomieniem o Regatach

06.05.2019

Mistrzostwa Świata Formuły Kite: juniorzy na podium, seniorzy bez medali

Julia Damasiewicz, Magdalena Woyciechowska i Nina Arcisz zajęły całe podium w kategorii do lat 16 podczas Mistrzostw Świata Formuły Kite, które w dniach 1-5 maja odbyły się we Włoszech na jeziorze Garda. W tej samej grupie wiekowej drugie oraz trzecie miejsce zajęli Jakub Jurkowski i Michał Woyciechowski, a wspomniana Damasiewicz była również trzecia w kategorii do lat 19. Najlepszy spośród naszych seniorów był Maks Żakowski, który zakończył rywalizację na siedemnastej pozycji.

20.04.2019

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Klubowicze i Przyjaciele naszego klubu,

14.04.2019

Maja Dziarnowska czwartą zawodniczką Europy w klasie RS:X

Maja Dziarnowska zajęła czwarte, a Zofia Klepacka i Piotr Myszka siódme miejsce w mistrzostwach Europy w olimpijskiej, windsurfingowej klasie RS:X, które w dniach 9-13 kwietnia odbyły się w Palma de Mallorca.