09.11.2023

Rozwój SUP w naszym klubie

Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot, znany dotychczas głównie z żeglarstwa, z radością ogłasza swoje nowe inicjatywy.

W duchu poszerzania swojej działalności, klub postanowił dołączyć do Polskiego Związku Kajakowego i Polskiego Związku Surfingu, co otwiera przed nami nowe perspektywy i możliwości rozwoju.

Jednym z naszych celów jest rozwijanie sekcji Stand-Up Paddle (SUP), co zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród młodych, jak i starszych miłośników sportu wodnego. Nasza sekcja zawodników SUP już teraz odnosi znakomite wyniki i reprezentuje nas na arenie międzynarodowej.

SUP to sport, który jest doskonały dla osób w każdym wieku, od najmłodszych do seniorów, dlatego już od kwietnia ruszamy z dedykowaną sekcją dla najmłodszych. Chcemy zachęcić dzieci i młodzież do aktywności na wodzie, promując zdrowy styl życia i rozwijając ich umiejętności w zakresie SUP.

Aby jeszcze bardziej zaznaczyć naszą obecność w świecie SUP, serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów tego sportu na pierwsze dedykowane zawody SUP, które odbędą się już pierwszego kwietnia, w lany poniedziałek, w malowniczym Sopocie. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, rywalizacji z innymi pasjonatami i spędzenia aktywnie czasu nad morzem.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani tymi nowymi inicjatywami i mamy nadzieję, że dzięki nim uda nam się jeszcze bardziej rozwinąć nasz klub oraz wprowadzić SUP do serc coraz większej liczby osób. Do zobaczenia na desce w Sopockim Klubie Żeglarskim ERGO Hestia Sopot!

Ostatnie aktualności

23.11.2023

Główne Imprezy Sopockiego Klubu Żeglarskiego ERGO Hestia Sopot w Sezonie 2024

Sezon żeglarski 2024 w Sopockim Klubie Żeglarskim ERGO Hestia Sopot obiecuje być niezapomniany, pełen emocji i rywalizacji.

09.11.2023

Rozwój SUP w naszym klubie

Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot, znany dotychczas głównie z żeglarstwa, z radością ogłasza swoje nowe inicjatywy.

16.10.2023

Wspaniałe emocje podczas Pucharu Prezesa Grupy ERGO Hestia

Ostatnie dni w Sopocie były niezapomniane dla miłośników windsurfingu. Od 6 do 8 października odbyły się tam regaty o Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia, które dostarczyły zarówno zawodnikom, jak i widzom niezliczone emocje.

06.10.2023

Windsurfingowy Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia rozpoczął się w Sopocie!

Dziś, w malowniczym Sopocie, rozpoczęła się niezwykle ekscytująca rywalizacja w ramach Windsurfingowego Pucharu Prezesa Grupy ERGO Hestia.

28.09.2023

Stypendia Sportowe Marszałka Województwa Pomorskiego na rok 2024

Referat Sportu w Departamencie Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego informuje, że 15 września 2023 roku rozpoczyna się nabór wniosków na stypendia sportowe.

07.09.2023

Relacja Trener Natalii z Mistrzostw Polski

W niedzielę zakończyliśmy Mistrzostwa Polski Techno 293 w Pucku. Pojechaliśmy mocną 33 osobową ekipą startującą we wszystkich kategoriach wiekowych. 

Powiadomienie o plikach cookie

Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej.