Ceri był wieloletnim sekretarzem generalnym IWA oraz wielką osobowością światowego windsurfingu.

Za swój wkład w rozwój naszego sportu oraz wsparcie, jakie zawsze nam udzielał, Ceri został odznaczony honorowym członkostwem SKŻ.

Ze smutkiem żegnamy naszego przyjaciela. Będzie nam go brakowało.

Ostatnie aktualności

05.08.2020

Finał Pucharu Polski Formula Kite Open

W dniach 3 - 5 września. W ramach regat o Puchar Prezesa Grupy ERGO Hestia rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski Formula Kite Open.

04.08.2020

Puchar Prezydenta Sopotu, część III, ostatnia

W dniach 15 – 16 sierpnia odbędzie się trzecia część tegorocznej edycji Pucharu Prezydenta Sopotu.

01.08.2020

Ruszają zapisy na trzecią część PPS

Serdecznie zapraszamy na trzecią i zarazem ostatnią część regat o Puchar Prezydenta Sopotu. Tym razem na akwenie przy Sopockim Klubie Żeglarskim ERGO Hestia rywalizować będą najmłodsi deskarze klasy Techno293.

25.07.2020

25.07.2020

Puchar Polski w Kitesurfingu - REWA

W dniach 24 - 26.07.2020 w Rewie odbywa się kolejny przystanek Pucharu Polski w Kitesurfingu.

21.07.2020

Piotr Myszka mistrzem Polski w klasie RS:X

Piotr Myszka (AZS AWFiS Gdańsk) wygrał cztery z sześciu wyścigów i wyprzedził w klasyfikacji generalnej Radosława Furmańskiego (Dobrzyński Klub Żeglarski), który po pierwszym dniu był liderem. Trzecie miejsce zajął Przemysław Miarczyński, brązowy medalista olimpijski z Londynu, aktualny trener polskiej kadry RS:X.